קורס פוטושופ

למדו לערוך תמונות באופן מקצועי בפוטושופ!

אודות הקורס

קורס הפוטושופ עשוי לפתוח צוהר רחב בפניו בוגריו לתחום מרתק עם נקודות השקה לצילום, גרפיקה, משרדי פרסום וחברות אינטרנט הקורס מספק לבוגריו כישורים למציאת עבודה מאתגרת ומלאת עיניין ומתגמלת לא פחות. מי שייסים את הקורס יוכל באמצעות התוכנה להפיק תמונות מדהימות, למזג בין תמונות בצורה כיפית ולמשוך קהל צופים ענק!

למי הקורס מתאים?

הקורס מתאים לכל אדם שמוכן להשקיע מזמנו בלמידת התוכנה, בתמורה לכך היא תפתח עבורו עולם ומלואו. יש לתוכנה קהל ידע של אנשי מקצוע, יוצרים ומעצבים במקצועות כמו עיצוב גרפי, עיצוב פנים, צילום, אדריכלות, אומנות, עיצוב מוצר ועוד רבות. הקורס מתמקד בעיקר על שילוב ושימוש בתוכנה עם יוטיוב.

האם זה באמת נחוץ?

ישנם אנשים רבים שהם סקפטים לגבי שימוש בתוכנה ועד כמה שהיא עוזרת, מניסיון אישי שלי בתחום אני יכול להעיד על כך שסרטון שלא היה בו שימוש בפוטושופ הגיע במקסימום ל 20,000 צפיות לעומת סרטון דומה שהגיע ל 350,000 צפיות אך ורק מהסיבה הפשוטה שהתמונה הייתה מושכת יותר.

המחיר הזול ביותר בארץ!

מחירו של קורס הפוטושופ לא עולה על 100 שקלים, וזאת משום שמטרת האתר היא לא לעשות כסף אלה לפתוח דלתות בפניו תלמידיו. יש לציין שמחיר הקורס צפוי לעלות בזמן הקרוב עקב הביקוש הרב לקורס.

רונן

המרצה שלך

מרצה הקורס הוא רונן מוסנקיס - בעל ערוץ יוטיוב עם 160,000 משתמשים רשומים פעיל בפלטפורמת היוטיוב משנת 2010 ועוסק בעריכה, בעיצוב ובצילום מקצועי משנת 2012.

שאלות נפוצות


מתי הקורס מתחיל ונגמר?
אתם מחליטים מתי להתחיל או לסיים את הקורס. הכל בזמן שנוח לכם
לכמה זמן תהיה לי גישה לתכני הקורס?
גישה לקורס זה היא ללא הגבלת זמן אחרי שרכשתם את הקורס תוכלו תמיד לחזור אליו ולעבור עליו שוב על מנת לרענן את זכרונכם
מה קצב הלימוד בקורס?
הקורס מועבר בדיוק בקצב הנכון, לא לאט מידי כדי שלא ישעמם ולא מהר מידי כדי שלא יהיה קשה להבין. בנוסף - ניתן לדלג על הרצאות בחופשיות וכמו כן לשנות את מהירות ניגון הסרטונים
ניתן לצפות בקורס גם דרך המכשיר הנייד או הטאבלט?
בהחלט! בקורס ניתן לצפות מכל מכשיר, במחשב האישי, בטאבלט או במכשיר הנייד
יש לי שאלה שלא מופיעה כאן, מה לעשות?
ניתן בכל זמן לשלוח לנו אימייל, בכל עניין, ונעשה הכל לענות בהקדם האפשרי
האם יש צורך בתוכנות כלשהן?
יש צורך בתוכנה Adobe Photoshop CS6 על מנת ללמוד בקורס. הקורס כולל בתוכו הדרכה בסיסית להורדת התוכנה.